Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

PALP play & learn

PALP | play and learn’ü, 2017 yılında hayatımıza giren ve farklılıklarıyla beraber bize farkındalığı yaşatan ikiz kardeşler Lara ve Lina doğduktan sonra, 2019 yılında hayata geçirmeye karar verdik.

Şişli, Bomonti’de bulunan çocuk atölyemizde hem çocukların akran iletişimi kurmaları için tek seferlik katılabileceğiniz çocuk atölyeleri ve aylık oyun grupları düzenliyoruz. bu doğrultuda çocukların yaşayarak öğrenmeleri için düzenli olarak yaş grupları özelinde atölyeler ve etkinlikler programlıyoruz.

Şişli bölgesinin en eğlenceli çocuk doğum günü kutlamaları için de adresimizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

BİZ KİMİZ?

Ben, Elif. İstanbul Üniversitesi iletişim bölümünden mezun oldum ve pedagojik formasyonumu da yine aynı üniversitede tamamladım. sonrasında yüksek lisansımı kültür yönetimi üzerine gerçekleştirdim. tez konumun araştırması ise “Play, Toy and Toy Museums: The Case of Istanbul Toy Museum (Oyun, Oyuncak ve Oyuncak Müzeleri: İstanbul Oyuncak Müzesi Örneği)”.

iş hayatımda ise uzun yıllar eğitim, kültür sanat, müzecilik ve iletişim alanlarında İKSV,  Rahmi Koç Müzesi (müze eğitmenliği) gibi köklü kurumlarda çalıştım.

——–

Ben, Hilal. Yıldız Teknik Üniversitesi restorasyon bölümünden mezun olduktan sonra uzun yıllar restoratör olarak onlarca restorasyon projelerinde çalıştım. ikiz kızlarım doğduktan sonra ise oyun terapisi eğitmenliğimi tamamladım.

about_04
counters_01
counters_02
Bize Yazın!
1
merhaba
size nasıl yardımcı olabiliriz?